پنجشنبه , 04/ارديبهشت/1393
بیمه ملت
شرکت ها - شرکت های تابعه گروه بهمن

بيمه ملت در يك نگاه

بيمه ملت،‌ داراي توانايي و تجربه بسيار در ارائه محصولات متنوع بيمه اي به اشخاص حقيقي و نيز صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقي مي باشد. تيم مديريتي بيمه ملت،‌ سابقه اي 30 ساله در زمينه بيمه و موضوعات فني در اختيار دارند. كاركنان واحد صدور داراي تجربه بسيار در صدور انواع بيمه نامه هستند.

تلفيق مجموعه مهارتها و ارتباطات صنعتي باعث ايجاد نظامي پيشرو و متحول در ارائه خدمات بهينه به مشتريان،‌ ايجاد رضايتمندي در آنها و كسب استانداردهاي بيمه اي شده است.

 استراتژي شركتي

با توجه به اهداف شركت بيمه ملت،‌ استراتژي هاي زير مورد توجه قرار گرفته است.

-ايجاد ارزش افزوده براي سرمايه گذاران و به منظور پوشش بازار بيمه

-همكاري با شركتهاي بيمه بين المللي و شركتهاي بيمه گر اتكايي

-كمك به دولت براي ايجاد رقابت سالم،‌ توسعه بخش خصوصي، ايجاد فرصتهاي شغلي، ايجاد محصولات و خدمات جديد بيمه اي و كمك در افزايش توليد ناخالص داخلي

حاكميت شركتي

مديران شركت بيمه ملت، با توجه كامل به مبحث حاكميت شركتي بالاترين استانداردهاي شفافيت، مسئوليت پذيري و صداقت را در كسب و كار و فعاليت هاي مديريتي خود لحاظ مي كنند. اعتقاد بيمه ملت بر اين است كه اجراي اصول و عملكرد بهينه حاكميت شركتي در فرآيند مديريت،‌ بهترين راه در كسب موفقيت، ‌پيشرفت و  ايجاد ارزش افزوده براي سهامداران و حافظ منافع مالي شركت خواهد بود.

فلسفه مديريت

شركت بيمه ملت،‌ با اختصاص هزينه براي نيروي انساني و تكنولوژي هاي روز، به ايجاد و تامين پوششهاي برتر بيمه اي و ارائه خدمات مرتبط مي پردازد و در تلاش است تا پايه هاي جامعه محلي و بين المللي بهتري را بنا نمايد.

فلسفه مديريت ارشد بيمه ملت نشانگر تصميم قاطع وي در انجام اقداماتي براي شكوفايي و رفاه تمامي ملت ايران است. در شركت بيمه ملت، تيم مديريت بر اين باور است كه موفقيت در ايجاد رفاه و آرامش براي مردم به نحوه اداره شركت بستگي دارد. هدف شركت بيمه ملت، تامين آينده با بيمه نمودن مردم است.

متخصصان و زمينه هاي فعاليت

موسسان بيمه ملت با تلفيق بهترين افكار و بهترين قابليت ها بر اين باور هستند كه بيمه عاملي مهم در ايجاد آرامش و آسايش در زندگي بوده و كارايي و تاثير كسب و كار را افزايش مي دهد.

شركت بيمه ملت،‌ خدمات كاملي را به بخش دولتي، بانكها، بازار سرمايه،‌ صنايع مختلف،‌ شركتهاي خدماتي و بخش خصوصي ارائه مي نمايد.

شركت بيمه ملت‌، روش هاي جديدي را براي بيمه نمودن زمان، ‌سرمايه،‌ منابع انساني با استفاده از پيشرفته ترين روشها و دستاوردها بكار مي گيرد.

زمينه هاي فعاليت

1- صدور انواع بيمه نامه ها

2- بيمه اتكايي

3- آموزش

4- صدور بيمه نامه مشترك با همكاري شركتهاي بزرگ بين المللي بيمه

5- بيمه الكترونيك

6- ارزيابي و مديريت ريسك

7- ارزيابي خسارت

 

اطلاعات تماس :

وب سایت : http://www.mellatinsurance.com

 

ساختمان شماره 1:

میدان ونک ، بزرگراه حقانی ، نرسیده به چهارراه جهان کودک ، پلاک 48

تلفکس : 15-88878814

 

ساختمان شماره 2:

میدان ونک ، بزرگراه حقانی ، نرسیده به چهارراه جهان کودک ، پلاک 40

تلفن : 88782601 - 88798373

 

ساختمان آسیا :

تهران - شهرزیبا - بلوار تعاون - خیابان شربیانی - خیابان نیلوفر - پلاک 9

تلفن : 8 - 44119306

 

نشاني دفتر اروپا :

x72, HILLVIEW COURT, WOKING, SURREY GU22 7QW, ENGLAND

تلفن: 826794 1483 44+

فاكس: 826798 1483 44+

مرکز پیام :

88981020

85333

آدرس پست الكترونيكي: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

اداره آموزش : 88660119

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 14 دی 1389 ، 18:05
 
BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable