شنبه , 01/آبان/1395
سایت پرشین خودرو
پرشین خودرو | RSS
RSS feed

 • وزیر ارتباطات خبر داد: بازگشت «پروتون» به بازار خودرو ایران
  بازگشت «پروتون» به بازار خودرو ایران
  پرشین خودرو: وزیر ارتباطات گفت: طبق مذاکرات صورت گرفته شرکت خودروسازی پروتون مالزی آماده بازگشت به بازار ایران است.

 • سرنوشت غذا در بدن
  سرنوشت غذا در بدن
  پرشین خودرو: یک متخصص طب سنتی سرنوشت غذا در بدن را تشریح کرد و گفت: وقتی مواد غذایی از راه دهان وارد بدن انسان می‌شوند، چهار مرحله هضم را طی می‌کنند تا قابلیت پیوستن به اعضا یا جایگزینی مواد و انرژی از دست رفته را پیدا کنند.

 • بازار سیاه خودروهای جدید داغ شد
  بازار سیاه خودروهای جدید داغ شد
  پرشین خودرو: رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل با بیان اینکه بازار خرید و فروش خودروهای جدید داغ شده است، گفت: اختلاف قیمت در این خودروها به مرز ۱۴ میلیون تومان هم رسیده است.

 • ماجرای مرگ یک خبرنگار
  ماجرای مرگ یک خبرنگار
  پرشین خودرو: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره فوت مرحوم محمدرضا رستمی - فعال رسانه ای عنوان کرد: این بیمار ۱۰ روز قبل با علامت سردرد شدید ناگهانی به اورژانس بیمارستان شهدای تجریش مراجعه کرد. بررسی‌های اولیه حاکی از خونریزی مغزی در وی داشت.

 • تست اتوبوس‌های یورو 6 در پایتخت
  تست اتوبوس‌های یورو 6 در پایتخت
  پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از تردد آزمایشی اتوبوس با استانداردهای یورو6 و پایه گاز سوز خبر داد.

 • رادارهای ثبت انحراف خودرو در دبی
  رادارهای ثبت انحراف خودرو در دبی
  پرشین خودرو: رادارهای ثبت "انحراف خودرو از خط کشی خیابان" در بزرگراه‌ها و خیابان‌های دوبی نصب و راه‌اندازی شد.

 • 21 کشته در سقوط بالگرد روسی
  21 کشته در سقوط بالگرد روسی
  پرشین خودرو: مقامات روسی اعلام کردند: یک فروند بالگرد در منطقه سیبری در حین فرود دچار حادثه شد که بر اثر آن ۲۱ تن جان خود را از دست دادند.

 • مدت معاینه فنی دو سال می شود؟
  مدت معاینه فنی دو سال می شود؟
  پرشین خودرو: کاهش مدت زمان معاینه فنی از پنج سال به دو سال، افزایش پنج درصدی سهم ناوگان عمومی در کلانشهرها، اختصاص درآمد ناشی از اجرای لایحه هوای پاک برای برطرف کردن آلودگی هوا، تعیین تکلیف دقیق دستگاه‌های مختلف در موضوع گرد و غبار، استاندارد کردن سوخت خودروها و ابهام زدایی از قوانین مربوط به مقابله با آلودگی هوا در نیمه دوم سال از جمله مواد لایحه هوای پاک است که هفته گذشته کلیات آن در صحن علنی مجلس به تصویب رسید.

 • رایزنی برای اخذ رضایت از خانواده ستایش
  رایزنی برای اخذ رضایت از خانواده ستایش
  پرشین خودرو: وکیل‌مدافع متهم پرونده «ستایش قریشی» از ارایه لایحه اعتراضی‌اش به دادگاه در هفته جاری خبر داد و گفت: پنج شنبه هفته گذشته تعدادی از بانوان انسان‌دوست برای اخذ رضایت با خانواده ستایش دیدار کردند.

 • علت مردودی اتوبوس ها در معاینه فنی
  علت مردودی اتوبوس ها در معاینه فنی
  پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: بیشترین علت مردودی اتوبوس‌ها از تست‌های معاینه فنی نقص در سیستم ترمز است.

 • ارائه اینترنت رایگان در تاکسی‌های دوبی
  ارائه اینترنت رایگان در تاکسی‌های دوبی
  پرشین خودرو: تاکسی‌های دوبی نیز پس از ابوظبی به اینترنت رایگان مجهز شدند.

 • 18 هزار تاکسی مردود شدند
  18 هزار تاکسی مردود شدند
  پرشین خودرو: معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران از مردود شدن 18 هزار تاکسی در تست‌های معاینه فنی خبر داد.

 • چرا دست از سر «شجریان» برنمی‌دارید؟
  چرا دست از سر «شجریان» برنمی‌دارید؟
  پرشین خودرو: "شجریان؛ از سپیده تا فریاد" عنوان پرونده‌ای ست که با یادداشتی تحت همین عنوان از سوی یکی از خبرگزاری های کشور کلید خورده و با اخذ سلسله گفت و گوهایی پیش می رود؛ فارغ از جزئیات گفت و گوهای تا به امروز منتشر شده، این عنوان و بخش هایی از آن یادداشت کافی بود تا بهانه چند بندی شود که در پی می خوانید.

 • معاون سازمان استاندارد اعلام کرد: بی خبری استاندارد در جریان صادرات خودروهای لوکس قاچاق
  بی خبری استاندارد در جریان صادرات خودروهای لوکس قاچاق
  پرشین خودرو: با وجود آن که به نظر می‌رسد سرنوشت خودروهای لوکس قاچاق از امحا به صادرات تغییر می کند، اما معاون معاونت ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد می گوید کسی در خصوص استاندارد های صادراتی این خودروها از سازمان استاندارد استعلام نکرده است.

 • ساخت «تیرپارک» مکانیزه در ماکو
  ساخت «تیرپارک» مکانیزه در ماکو
  پرشین خودرو: دبیرکل شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه اعلام کرد که به زودی بزرگترین «تیرپارک» مکانیزه در منطقه آزاد ماکو ساخته می‌شود.

 • حجاریان: در ک.گ‌.ب نفوذی داشتیم
  حجاریان: در ک.گ‌.ب نفوذی داشتیم
  پرشین خودرو: «ک.گ.ب سازمان امنیتی قوی‌ای بود اما نظام در آن دوره اشراف امنیتی خاصی بر فعالیت این سازمان در ایران داشت؛ آن هم از طریق یک مامور دو جانبه در سفارت شوروی در تهران. اداره هشتم ساواک توانسته بود در ک.گ.ب ایران نفوذ کند و یک مامور دو جانبه داشته باشد که بعد از انقلاب هم این رابطه حفظ شد.»

 • همه چیز درباره فاز نخست LEZ
  همه چیز درباره فاز نخست LEZ
  پرشین خودرو: بالاخره فاز نخست اجرای طرح LEZ یا همان کاهش با ثبت دوربینی جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی در تهران آغاز شد، طرحی که بر اساس آن از امروز تمامی خودروهای فاقد معاینه فنی در صورت ورود به محدوده ترافیکی زوج و فرد 50 هزار تومان جریمه می‌شوند. معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا به ابهامات و سوالات پیرامون این طرح که از سوی مخاطبان ایسنا مطرح شده بود، پاسخ داد.

 • تست خودروهای متصل جگوار و فورد
  تست خودروهای متصل جگوار و فورد
  پرشین خودرو: جگوار لندروور و فورد موتور در انگلیس خودروهای متصل را آزمایش می کنند که با استفاده از فناوری طراحی شده برای تسریع سفر و کاهش تصادفات، با یکدیگر مرتبط می شوند.

 • تشکرستاره فوتبال آلمان از کریمی
  پرشین خودرو: علی کریمی از هوادارانش خواسته بود تا میشاییل بالاک را در اینستاگرام فالوو کنند.

 • هشدار؛ صبحانه را هرگز حذف نکنید
  هشدار؛ صبحانه را هرگز حذف نکنید
  پرشین خودرو: بدن ما به کلسترول نیاز دارد اما افزایش میزان کلسترول خون و آن هم از نوع "بد" آن، خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و حمله‌های قلبی و مغزی را افزایش می‌دهد و کاهش نوع "خوب" آن نیز همین تاثیرات منفی را به همراه دارد.

 • /اختصاصی/انتظار طولانی برای ورود خودروهای جدید به ایران؛ افزایش فروش خودرو؛ تغییر افکار جامعه را نشان می دهد
  افزایش فروش خودرو؛ تغییر افکار جامعه را نشان می دهد
  پرشین خودرو: چشم انتظار بودن مردم برای ارزان شدن خودرو در بازار و یا ورود خودروهای ارزان قیمت به ایران، کمی طولاتی تر از آن خواهد بود که سابق بر این گمان می کردند.

 • دست نوزاد 13ماهه پیوند زده شد
  دست نوزاد 13ماهه پیوند زده شد
  پرشین خودرو: دست یک نوزاد 13 ماهه که در یک تصادف رانندگی قطع شده بود توسط یک پزشک شیرازی با موفقیت پیوند زده شد.

 • «رنو» به کدام سمت می رود؟
  «رنو» به کدام سمت می رود؟
  پرشین خودرو: خطر انحصاری شدن فعالیت رنو در ایران یکی از مهم ترین انتقاداتی بوده که به جوینت ونچر تازه متولدشده ایدرو و رنو از سوی بسیاری از کارشناسان وارد می شود؛ انتقادی که نماینده رنو در ایران آن را فرصتی برای بهبود شرایط رقابتی می داند.

 • یک کارشناس خودرو: پول ایرانی را به خودروهای تولید امریکا ندهیم
  پول ایرانی را به خودروهای تولید امریکا ندهیم
  پرشین خودرو: یک کارشناس صنعت خودرو گفت: ما نباید با واردات خودروهای تولید شده در آمریکا با پول و سرمایه ایرانی برای کارگران آمریکایی ایجاد اشتغال کنیم.

 • روایت هولناک جدال با سرمای «آرارات»
  روایت هولناک جدال با سرمای «آرارات»
  پرشین خودرو: شب قبل از حرکت ۳ نفر انصراف دادند و به این ترتیب چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه سال گذشته ساعت ۴ صبح، تیم ۷ نفره ما به سمت مرز بازرگان حرکت کرد و ساعت ۹ صبح به مرز «علی کندی» روستای مبدأ صعود رسیدیم.

 • کبد چرب، بیماری خاموش و پیش‌رونده
  کبد چرب، بیماری خاموش و پیش‌رونده
  پرشین خودرو: کبد چرب، بیماری پیش‌رونده‌ای است که در صورت عدم تشخیص به موقع و کنترل آن، می‌تواند منجر به نارسایی کبد شود.

 • تصویری زیبا از بندر «دبی»
  پرشین خودرو: تصویری از بندر دبی از یک زاویه خاص منتشر می شود.

 • /طنز/ مدیران بنز حسرت ما را می خورند!
  پرشین خودرو: همیشه راهی برای نجات از وضعیت فعلی وجود دارد. این جمله‌ای است که در همه حال صدق می‌کند به جز نجات از وضعیت فعلی خودروسازی کشور!

 • رشد سود دایملر به لطف مرسدس
  رشد سود دایملر به لطف مرسدس
  پرشین خودرو: سود عملیاتی دایملر در فصل سوم رشد کرد، زیرا افزایش سود ناشی از فروش خودروهای سواری، کاهش تقاضا برای کامیون‌های این شرکت را جبران کرد.

 • یازدهمین قربانی تاکاتا در آمریکا
  یازدهمین قربانی تاکاتا در آمریکا
  پرشین خودرو: اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا یازدهمین مورد مرگ ناشی از انفجار کیسه‌هوای ساخت تاکاتا را در آمریکا تایید کرد. به این ترتیب تعداد کشته شدگان انفجار کیسه‌های هوای ساخت شرکت تاکاتا در سراسر جهان به 16 نفر رسیده است که از این تعداد 6 نفر در مالزی کشته شده‌اند

BCMath lib not installed. RSA encryption unavailable