چهارشنبه , 06/بهمن/1395
مزدا یدک یک قدم تا کسب رتبه دوم
سه شنبه ، 18 آبان 1389 ، 13:08

mazdayadak_farsiبراساس نتایج آخرین ارزیابی صورت گرفته توسط سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از کلیه خودرو سازان سبک کشور در بخش های دولتی و خصوصی، شرکت مزدا یدک ( ارائه دهنده خدمات پس از فروش گروه بهمن) توانست رتبه 3 دو ستاره را از بین تمامی شرکت های خودرو ساز سبک کشور از آن خود کند.

به نقل از روابط عمومی گروه بهمن براساس اطلاعاتی که هر ساله از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر می شود امسال نیز 22 شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش مورد بررسی قرار گرفتند که هر کدام براساس نمره کسب شده به رتبه های یک تا چهار تقسیم بندی شدند.

گفتنی است در دوره اخیر ارزیابی صورت گرفته ،شرکت مزدا یدک توانست در مقایسه با جایگاه پنجم خود در  سال گذشته ( از میان 14 شرکت ارزیابی شده) با 2 رتبه ارتقا به جایگاه سوم دست یابد،که با تلاشهای صورت پذیرفته از سوی این شرکت در زمینه ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ، توانست ضمن بهبود قابل ملاحظه وضعیت نمایندگی های خدمات پس از فروش و افزایش نظارت مدیریتی در شرکت مزدا یدک، امتیاز خود را از 9/55 درصد در سال گذشته به 68/66 درصد افزایش دهد.

البته از نظر ارتقاء کیفی شبکه نمایندگی های خدمات پس از فروش ، شرکت مزدا یدک، با رشد 77 درصد در شاخص وضعیت نمایندگی ها ،توانست از امتیاز 5/43 درصد در سال گذشه به این امتیاز دست یابد.

این در حالی است که فاصله امتیاز این شرکت با سایپا یدک که با اخذ امتیاز 85/66 جایگاه دوم را کسب کرده، تنها17/0 درصد است که این خود حاکی از رشد چشم گیر شرکت مزدا یدک دارد.

همچنین از مجموع 22 شرکت ارزیابی شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، یک شرکت رتبه 2، سه شرکت رتبه 3 و 15 شرکت دیگر رتبه 4 را اخذ کرده اند که در این میان شرکت مزدا یدک موفق به کسب رتبه 3 دو ستاره شده است.