جمعه , 01/بهمن/1395
مزدا 2000 جایگزین وانت های فرسوده
چهارشنبه ، 20 بهمن 1389 ، 13:03

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر گروه بهمن طرح جایگزینی وانت بارهای فرسوده بین سالهای 1354 الی 1364 شمسی و معادل میلادی آن را آغازکرد.

 

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از روابط عمومی گروه بهمن، مدیر ارتباطات گروه بهمن با بیان این مطلب که این طرح شامل کلیه وانتهای فرسوده قابل تردد می شود، افزود: متقاضیان می توانند با ثبت نام وانت بار فرسوده خود و فقط از طریق نمایندگان مجاز گروه بهمن و طی کردن فرآیند اداری و تشریفات قانونی امحاء و اسقاط وانت فرسوده، از یک دستگاه وانت مزدا 2000 به عنوان خودروی جایگزین بهره مند شوند.
امینی خوئی در ادامه گفتگو گفت: طرح مزبور شامل کلیه وانتهای فرسوده دارای پلاک ملی یا گواهی تسجیل مورد تائید راهوار ناجا و با سند قطعی یا وکالت بلاعزل بوده و این دسته از مالکین مجاز به ثبت نام در نمایندگی‌های گروه بهمن می باشند.
وی افزود: متقاضیان پس از ثبت نامه از سوی مراکز اسقاط مجاز تحت نظارت ستاد نوسازی ناوگان حمل و نقل، فراخوان شده و همزمان با ارائه و تحویل اسناد مالکیت، وانت فرسوده خود را جهت امحاء و اسقاط، به مرکز تعیین شده تحویل داده و در پایان در صورت تائید کارشناسان راهوار ناجا گواهی اسقاط دریافت می کنند.
وی در خصوص تسهیلات این طرح گفت: برابر هماهنگی بعمل آمده به این دسته از متقاضیان مبلغ 10 میلیون تومان تسهیلات با باز پرداخت 60 ماهه و از سوی بانک ملی پرداخت گردیده که در همین راستا و پس از اخذ گواهی اسقاط، متقاضی به نمایندگی محل ثبت نام مراجعه و پیش فاکتور جهت ارائه به بانک انتخابی خود دریافت می کنند.
همچنین مبلغ ما به التفاوت خودروی جایگزین انتخابی متقاضی، به مبلغ تسهیلات افزوده و در پیش فاکتور جهت واریز به حساب اعلام شده گروه بهمن درج می شود.
امینی خویی در پایان گفت: هرگونه تغییر در ارکان اصلی وانت بارهای فرسوده پس از ثبت نام ممنوع بوده و چنانچه در حد فاصل زمان ثبت نام و فراخوان تغییری در ارکان اصلی خودرو اعم از شاسی و موتور توسط متقاضی صورت گیرد که بدون هماهنگی و اخذ تائیدیه از سوی پلیس راهوار ناجا باشد، متقاضیان را دچار مشکل و فرآیند اداریشان را دچار وقفه می کند.