جمعه , 01/بهمن/1395
بهمن دیزل ، رتبه نخست کیفیت محصولات در رده کامیونت های ساخت داخل کشور
چهارشنبه ، 4 اسفند 1389 ، 15:29
مدیر تضمین کیفیت شرکت بهمن دیزل از ارزیابی مستمر و منظم محصولات این شرکت توسط بازرسان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خبر داد و گفت :طبق ارزیابی بازرسان ISQI ، سطح کیفی محصولات این شرکت در حد "خیلی خوب" قرار دارد .

مهندس علی قربان زاده افزود : شرکت بهمن دیزل از ابتدای تأسیس تاکنون روند مثبت و پایداری را در ارتقاء سطح کیفی تولیدات خود دارا بوده که به صورت بارز در گزارشهای شرکت ISQI نمود یافته است .
وی با تأکید بر رعایت استانداردها در شرکت بهمن دیزل گفت : بر اساس رتبه بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، محصولات شرکت بهمن دیزل و در گرید " خیلی خوب" قرار دارند . این گرید شامل بالاترین سطح کیفی بوده و برای شرکت بهمن دیزل مایه مباهات است که محصولات آن با بیش از 20 امتیاز اختلاف نسبت به سایر تولید کنندگان در رتبه نخست کیفیت در رده کامیونت تولید داخل جای دارند .
قربان زاده با استناد به مصاحبه های پیشین مدیرعامل این شرکت با سایت خبر خودرو ، تصریح کرد : محصولات جدید این شرکت از جمله انواع کامیون و کامیونت در سال 90 و 91 به بازار عرضه خواهند شد که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تلاش خواهد شد کیفیت محصولات به گونه ای باشد که متناسب با برند بهمن دیزل به بازار عرضه شود .
مدیر تضمین کیفیت بهمن دیزل با تأکید بر رعایت کامل استانداردها در این شرکت ، اضافه کرد : این شرکت مانند تمامی خودروسازان داخلی ملزم به رعایت استانداردهای 55 گانه در تولیدات خود به منظور اخذ مجوز شماره گذاری محصولات خود بوده وتایید ادواری رعایت کامل استانداردها از سوی مؤسسه استاندارد ایران خود گویای واقعیت موجود است .
قربان زاده با بیان اینکه شرکت بهمن دیزل بیش از 5 سال است که گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت را کسب کرده است ، گفت : گواهینامه ISO/TS 16949 ، استاندارد مدیریت کیفیت صنعت خودرو بوده و به استثنای مرکز بهمن موتور هیچ یک از خوروسازان داخلی دارای آن نیستند که این امر نشان دهنده توجه خاص گروه بهمن و شرکت بهمن دیزل به استانداردهای صنعت خودرو می باشد . ضمن آنکه این شرکت با حضور در ارائه جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی ، موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی شد ه و برای ادامه حرکت در مسیر تعالی ، برنامه ریزی های لازم را بعمل آورده است .
مدیر تضمین کیفیت بهمن دیزل خاطر نشان کرد : سیستم نرم افزار خدمات پس از فروش این شرکت منحصر به فرد بوده و بر اساس برنامه ریزی انجام شده در آینده نزدیک به تمامی نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت بهمن دیزل تسری داده خواهد شد .