جمعه , 01/بهمن/1395
مزدا 3 جدید ماکسیما را جا گذاشت!
چهارشنبه ، 4 اسفند 1389 ، 15:33

گزارش ماهانه شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران این ماه با تغییر در صاحبان رتبه اول همراه بوده است.


به گزارش «پرشین خودرو»، مزدا 3 نیو این ماه رتبه یك جدول بهترین‌های خودروسازان داخلی را به دست آورده است و با تنها 16 امتیاز منفی سطح كیفی A + ( سطح خیلی خوب ) را به خورد اختصاص داده است.


بعد از مزدا 3، رتبه دوم جدول كیفیت دی ماه در دست نیسان ماكسیما قرار گرفته است كه تنها با18 امتیاز منفی رتبه A+ (سطح خیلی خوب) را كسب كرده است.
گراند ویتارا محصول منتاژی ایران خودرو خراسان با 22 امتیاز منفی و سطح كیفیA+ (سطح خیلی خوب) رتبه سوم جدول گزارش كیفیت ماها نه شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران را دارد.


بعد از ویتارا، هیوندای آوانته با تنها یك امتیاز منفی بیشتر از ویتارا، همچنان دارای سطح كیفی A+ (سطح خیلی خوب) است.


همچنین طبق گزارش دی ماه شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، تندر 90 محصول پارس خودرو در دی ماه توانسته است به رتبه پنجم جدول كیفیت خودروهای داخلی دست یابد.
تندر 90 پارس خودرو در دی ماه امسال توانسته است با كسب 26 امتیاز منفی رتبه A+ (سطح كیفی بسیار خوب) را به خود اختصاص دهد. این در حالی است كه محصول مشابه این خودرو یعنی تندر 90 محصول ایران خودرو با 27 امتیاز منفی و سطح كیفی A(سطح كیفی خیلی خوب) نتوانسته است به رتبه‌ای بهتر از جایگاه نهم در جدول ماهانه ارزیابی كیفیت دست یابد.


بعد از تندر 90 پارس خوردو این ماه پژو 206 Sd در رتبه ششم جدول بازرسی كیفیت و استاندارد ایران قرار گرفته است و با 26.6 امتیاز منفی سطح كیفی A+ ( سطح خیلی خوب ) را به دست آورده است.


پژو 206 معمولی هم با امتیاز منفی مشابه پژو 206 SD با همان سطح كیفی A+ (سطح خیلی خوب) رتبه هفتم جدول آدیت را به خود اختصاص داده است.
مگان محصول پارس خودرو آخرین خودرویی است كه توانسته است رتبه كیفی A+ (سطح خیلی خوب) را با 27 امتیاز منفی به دست آورد و در جایگاه هشتم جدول كیفیت سواری‌های داخلی تولید دی ماه قرار گیرد.


هیوندای ورنا و ریو آخرین خودروی‌ها سطح كیفی A( سطح خیلی خوب) هستند كه به ترتیب در رتبه‌های دهم و یازدهم جدول آدیت دی ماه قرار دارند.