چهارشنبه , 06/بهمن/1395
اجرای طرح ویژه خدمات نوروز 90
سه شنبه ، 24 اسفند 1389 ، 13:18

طرح ویژه خدمات نوروزامداد خودرو بهمن
گروه بهمن در راستاي تامين اطمينان خاطر دارندگان خودرو  و ارائه خدمات "در هر زمان / در هر مكان"، نسبت به ايجاد (از سال 1380) و توسعه خدمات سيار كوشيده است.
امداد خودرو بهمن با بهره گيري از پرسنل مجرب، امكانات و تجهيزات مناسب و داشتن شبكه گسترده خدماتي در سراسر كشور، عزم خود را جهت ارائه خدمات مطلوب جزم نموده است.

 

راهنماي ارائه خدمات سيار
مرکز پیام به صورت 24 ساعته با شماره تلفن رایگان «09658» آماده پاسخگویی و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. پس از تماس مشتري با مركز پيام، كاركنان اين مرکز اقدام به ثبت مشخصات خودرو، مشتري و مشكل اعلام شده مي نمايند. سپس با توجه به دانش و مهارت فني كاركنان مجرب اين مركز، ارائه مشاوره فني مورد نياز صورت گرفته و مشكل رفع خواهد گرديد. در غير اين صورت از طریق ارتباط مركز پيام با نزدیکترین نماينده، امدادگر مربوطه به محل درخواست مشتري اعزام مي شود. چنانچه خودرو در محل قابل تعمير باشد، نسبت به رفع ايراد اقدام و در غير اينصورت خودرو به نمايندگي انتقال مي يابد.

انواع مشتریان
مشتریان به دو دسته تقسیم می شوند:
مشتري گارانتی: (خودروی مشتري تحت شرايط گارانتی است و قادر به مراجعه به نمايندگي نمي باشد)
هزینه های مربوط به حق بازدید و حق بکسل از این گـونه مشترکـین دریـافت نمی گردد . همچنین هزینه قطعات و اجرت تعویض قطعاتي که تحت پوشش گارانتی تعویض می گردند از مشتری دریـافت نمی شود (مراجعه به دفترچه گارانتي).
مشتري وارانتي: (خودروی مشتري تحت شرايط گارانتی نمی باشد)
كليه هزينه ها اعم از حق بازدید، حق بکسل ، قطعات واجرت تعمیرات از اینگونه مشتريان دریافت می گردد.

اجرای طرح ویژه خدمات نوروز 90
به منظور رفاه حال مشتریان و ارایه خدمات به موقع در ایام نوروز، هر ساله شرکت مزدا یدک با همراهي نمايندگان خدماتي منتخب ، اقدام به اجرای طرح ویژه ایام نوروز می نماید.
بدین منظور «طرح ویژه خدمات نوروزی 1390» با حضور 60 نماینده مجری طرح با استفاده از 40 دستگاه خودروی امداد مستقر در نمایندگیها و 20 دستگاه خودروی مستقر در جاده های پر تردد کشور، با مدیریت مرکز پیام گروه بهمن از 29 اسفندماه 89 به مدت 14 روز اجرا  می گردد.
به منظور اطلاع مشتریان از نحوه ارایه خدمات نوروزی نسبت به چاپ و توزیع 40 هزار بروشور تبلیغاتی (شامل نقشه پراکنش جغرافیایی نمايندگان مجري طرح و آدرس آنها  به همراه شماره مرکز پیام) همچـنين آگـهی هـای تجـاری در روزنـامه هاي همشهری، دنیای اقتصاد و ماهنامه پیام بهمن اقدام شده است .
فهرست و نشاني نمايندگان مجري طرح خدمات نوروزي در ادامه آمده است.

norouz_yadak1

norouz_yadak2