جمعه , 01/بهمن/1395
پایان انتظار دوستداران مزدا 2
دوشنبه ، 13 تیر 1390 ، 02:32

گروه بهمن همزمان با بازارهای جهانی نسل جدیدی از محصولات مزدا با نام مزدا 2 را برای دوستداران این برند به بازار عرضه کرد.

این خودروی دوست داشتنی که تا کنون علاقمندان زیادی در انتظار آن به سر می‌برند در سال 2008 به عنوان خودرو سال جهان برگزیده شده است و در حال حاضر نیز آخرین مدل این خودرو که در سال 2010 فیس لیفت شده، به بازار عرضه شد.

مهندس عباس فلاح،  رئیس سازمان فروش گروه بهمن از تولید انبوه این خودرو در مرکز بهمن موتور خبر داد و گفت: اولین سری ارائه خودروهای سواری مزدا2 به بازار، با ثبت نام اولیه آن در اواخر اسفند ماه سال گذشته صورت گرفته و زمان تحویل آن به مشتریان در 8 خرداد ماه گذشته بوده است.mazda2-3

مهندس فلاح همچنین با اشاره به قیمت پیش فروش اولیه این خودروی جدیدگروه بهمن گفت: قیمتی که برای این خودروی سواری جدید تعیین شده بود مبلغی بالغ بر 28 میلیون و 700 هزار تومان است که 20 میلیون آن در زمان ثبت نام اولیه اسفند ماه سال گذشته از متقاضیان به صورت نقد دریافت شده و 8 میلیون و 700 هزار تومان مابقی نیز در زمان تحویل دریافت می شود.

وی همچنین از آغاز تحویل اولین سری از این خودروها به متقاضیان خبر داد و گفت: گروه بهمن قصد دارد تا در راستای توسعه و عرضه خودروهای کم مصرف سهم بیشتری از بازار این خودرو را عاید خود کند.

به گفته وی پیش بینی می شود این خودرو درصد قابل توجهی از  قشر جوان را به خود اختصاص دهد و همزمان با عرضه آن به بازارهای اروپا و آمریکا گزینه خوب و مناسبی برای خانواده های کوچک به شمار آید.

فلاح همچنین اشاره کرد که این خودرو می تواند انتخاب مناسبی برای خانواده های جوان به عنوان خودروی اول و برای خانواده های پر جمعیت به  عنوان خودروی دوم محسوب شود.

گفتنی است این خودرو با قابلیتهای ویژه‌ای همچون مصرف سوخت پایین، ایمنی بالا، ترمز ABS، EBD ، ایربک، گیربکس اتوماتیک و طراحی زیبا و به روز عرضه شده است وبه عنوان خودرویی اقتصادی، از مطلوبیت بالایی نزد مشتریان برخوردار است.